Saç Trendleri, Farklı Saç Modelleri

Feminen Saç Modeli:
Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri hissi, keskin köşeli kesimler, gözleri tamamen örten uzunluklar, yandan ayırımlar, inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz bir kadınsılık. Kutup güneşi röfleler ve vanilya tonları bu trend için mükemmel seçim. 

Bohem Saç Modeli:
Bu tarzı vurgulu kaküller simgeliyor. Gözleri kapatacak uzunluktaki kaküller ve devamında tel tel ayrılmış uzun saçlar yüze başka bir anlam katıyor. En belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar ve kırık çizgiler. Bu saçlar ister düz ister hareketli çok farklı şekillendiriliyor. Tercih edilen renkler ise kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler

Saç Trendleri

Gotik Saç Modeli:
Gözün önüne peçe gibi düşen uzun tutamların sakladığı kare kesimli kaküller ön planda. İster yandan ayrılsın ister öne düşürülsün gotik trendin gizemli ve asimetrik havası var. Vişne, mürdüm, böğürtlen, koyu kahve ve siyah bu tarza en uygun renkler.

Androjen Saç Modeli:
Temel özelliği uyandırdığı asimetrik ve karmaşık hisler. Erkeksi kesimlere sahip saçlar, kadınlarda güçlü bir görünüm sağlıyor. Önden başlayan yay şeklindeki kesimler, bir tarafı çok kısa bir tarafı uzun saçlar bu tarza uygun. İster düz taranmış ve parlak, ister karışık ve mat çok farklı şekillendirmek mümkün. Tercih edilen renk şampanya.

Saç Modelleri Yazılarımız...

Tags: ,

7 Responses to “Saç Trendleri, Farklı Saç Modelleri”

 1. ALİ İHSAN Says:

  bende kuaforum ama TOPUZ yapmasını bilmiyorum ! TOPUZ yapmayı ögreten AKADEMİLER hakkında bir bilginiz vamı varmı eger var ise bana bilgi konusunda yardımcı olursanız sevinirim . cevabınızı bekliyorum .

 2. kumsal Says:

  ÇOK HOŞ SAÇ MODELLERİ TEBRİKKKKK EEEDDEEEERRİİİİİİM

 3. ZEYNEP Says:

  herşey çok güzel tebrikler

 4. FATMA Says:

  OLAĞAN ÜSTÜ ÇOK HOŞ BENDE KUAFÖRÜM

 5. zeynep Says:

  çoook guzel

 6. serdar kocabaş Says:

  olanüstü bende bayan kuaförüyüm ıspartada çok hoşuma gitti tek kelimeyle harika

 7. Aslı Says:

  bayıldım gerçekten süper saç modelleri burda var

Leave a Reply