Farklı Saç Topuz Modeli, Yeni Saç Sitilleri, Saç Toplama Şekilleri, At Kuyruğu Modelleri, Topuzlu Saç Modelleri

Aşağıda görmüş olduğumuz değişik saç stillerini kısaca sizlere anlatalım. Saçı üstten toplama genelde gençlere daha çok uygun oluyor. Alttan toplanan topuz saç modelinde ise genelde yaş sınırı olmaz. Alttan toplanan topuz her yaştaki kadında farklı saç modeli olarak durur.

Sarışın saç modelimize uygulanan saçda ilk olarak alttan kuyruk yapılmış ve sıkıca bağlanmış. Saçı kademe olarak ayırıp, hafif sprey sıkarak rulo gibi sarıyoruz. Her sardığınızı saçı, tel tokayla tuttuyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken diğer husus da tel  toka alırken saçınız sarı renkdeyse eğer,  siyah tel toka almayın. Saçınıza uygun tonlarda toka almaya dikkat etmelisiniz. Kademe halinde ayırdığımız saçları üstten başlayıp alta dogru tutam tutam alıp rulo gibi sarın. Aksesur olarak da çiçek tercihimizdi siz nedersiniz?

Topuz Modelleri

Oldukça şık durduğuna inandığımız bir saç modeli. Hatta değişik bir saç stili de denilebilir. Kurdela modelinde topuz şekli.

Kurdela Topuzu

Saç Modelleri Yazılarımız...

Tags: , , , , ,

8 Responses to “Farklı Saç Topuz Modeli, Yeni Saç Sitilleri, Saç Toplama Şekilleri, At Kuyruğu Modelleri, Topuzlu Saç Modelleri”

 1. müslüme Says:

  ya ben yapamıyorm yani david beckham da yakışıklı adam kaçmaz ablalar benden söylemesi

 2. hatice Says:

  ya burdakiler çok güzel ama bana uymaz

 3. Mezuniyet Saç Modelleri, Veda Gecesi Saç Modelleri, Mezuniyet Gecesi Saçı, Topuz Saç Modelleri, 2008 Topuz Saç Şekilleri Says:

  […] şık saç topuzları ile mezuniyet gecesisinde muhteşem gözükebilirler. Farklı saç toplama yöntemlerini de bu özel gecede kullanabilirsiniz. Saç topuzların aralarında kullanılan aksesuarlar çok […]

 4. Mezuniyet Saç Modelleri, Veda Gecesi Saç Modelleri, Mezuniyet Gecesi Saçı, Topuz Saç Modelleri, 2008 Topuz Saç Şekilleri Says:

  […] şık saç topuzları ile mezuniyet gecesisinde muhteşem gözükebilirler. Farklı saç toplama yöntemlerini de bu özel gecede kullanabilirsiniz. Saç topuzların aralarında kullanılan aksesuarlar çok […]

 5. gülcan Says:

  çok güzel saç modelleri var

 6. gunel Says:

  tewekkurler cox gozel sac duzumleridi

 7. yagmur Says:

  cok guzel modeller ama nasil yapildigini videolu anlatirmisiniz lutfen benim icin cok onemli

 8. yasemin Says:

  çok güzel saç modelleri

Leave a Reply